خبرها
خانه » خبرها » جذب دانشجو معلم قرآن برای اولین‌بار در نمایشگاه قرآن
جذب دانشجو معلم قرآن برای اولین‌بار در نمایشگاه قرآن

جذب دانشجو معلم قرآن برای اولین‌بار در نمایشگاه قرآن

غرفه سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان و مرکز دانشجو معلم قرآن در نمایشگاه قرآن برای اولین‌بار اقدام به جذب دانشجو معلم قرآن می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار قرآن، اخلاق، زندگی در حالی به کار خود در هفتمین روز ادامه می‌دهد که بخش دانشگاهی این نمایشگاه با غرفه‌های متعدد در این نمایشگاه حضور دارد.
بر اساس این گزارش، غرفه سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور، وابسته به جهاد دانشگاهی با همکاری مرکز دانشجو معلم قرآن کریم، امسال برای اولین‌بار اقدام به جذب دانشجو معلم در محل این غرفه کرده است.
در این طرح که امسال برای اولین‌بار از سوی این مرکز و به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور ویژه نمایشگاه قرآن انجام می‌شود، کلیه دانشجویان سراسر کشور که علاقه‌مند به شرکت در طرح دانشجو معلم قرآن هستند، می‌توانند با مراجعه به غرفه مرکز دانشجو معلم قرآن کریم و سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور، واقع در بخش دانشگاهی نمایشگاه اطلاعات خود را ثبت کنند.
از جمله ویژگی‌های این طرح می‌توان به این مواردی نظیر اعطای گواهینامه معتبر از سوی جهاد دانشگاهی، معرفی دانشجویان به مراکز فرهنگی جهت آموزش، حمایت مالی از دانشجویان، کار دانشجویی، اعزام به اردوهای جهادی و حضور رایگان در اردوهای زیارتی و سیاحتی اشاره کرد.
یادآور می‌شود، اولین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم در آبان ماه سال ۱۳۹۴ شروع و تاکنون ۹ دوره از این طرح در استان‌های تهران، قم، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۸ خردادماه جاری مصادف با سومین روز از ماه مبارک رمضان آغاز به کار و تا ۲۶ خردادماه ادامه دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد. خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*