خبرها
خانه » خبرها » توصیه مقام معظم رهبری به نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن
توصیه مقام معظم رهبری به نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن

توصیه مقام معظم رهبری به نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن

سعید پرویزی، قاری بین‌المللی کشورمان در دیدار امروز عوامل و دست اندرکاران مسابقات بین‌المللی قرآن با مقام معظم رهبری، بعد از اجرای تلاوت خود به محضر ایشان رفت تا مورد تفقد قرار بگیرد.

سعید پرویزی،‌ نفر اول سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن در رشته قرائت، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن ، در مورد دیدار امروز، ۷ اردیبهشت ۹۶ عوامل و شرکت کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن با مقام معظم رهبری،‌ گفت: در این دیدار، موفق شدم برای سومین بار در محضر معظم‌له تلاوت داشته باشم که خوشبختانه حس و حال این دیدار بسیار خوب بود.

وی افزود: بعد از تلاوت برای عرض ارادت به محضر ایشان رفتم،‌ خوشبختانه معظم‌له از تلاوت من خرسند بودند و فرمودند که بسیار عالی تلاوت کرده‌ام مخصوصاً آن جایی که شبیه عبدالفتاح شعشاعی خواندم، بسیار پسندیدند و گفتند ادامه بدهم.

پرویزی تصریح کرد: من نیز در جواب صحبت‌های مقام معظم رهبری عرض کردم که شاید نتوانم مانند ایشان موفق شوم که معظم‌له فرمودند هنوز جوان هستی و موفق خواهید شد.

این قاری بین‌المللی اذعان کرد: همچنین یکی از دوستان از من خواسته بود که سفارش کنم حضرت آقا در حق ایشان دعا کند که اجابت شد و در پایان نیز از ایشان درخواست انگشترشان را داشتم که فرمودند برایتان ارسال می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد. خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*